Technologiczna wizja jutra...

Projektowanie i budowa świata technologii informacyjnej

    Jesteśmy w głównej mierze firmą o charakterze usługowym. Od kilku lat nasi specjaliści zajmują się outsourcingiem informatycznym, w średnich i dużych firmach, co pozwoliło im nabyć solidne doświadczenie w branży. Jesteśmy firmą innowacyjną, ukierunkowaną na rozwój i nowe technologie, dostosowujemy się do potrzeb klientów i chętnie wdrażamy nowe rozwiązania, dlatego też od 2013r zajmujemy się również prowadzeniem stron klientów i prowadzeniem kampanii reklamowych na portalu Facebook.

 

    Rozpoczynając współpracę z nami mogą być Państwo pewni że spotkają na swojej drodze profesjonalny i niebanalny zespół kreatywnych ludzi. Aktualnie zajmujemy się przede wszystkim tworzeniem i administrowaniem firmowych stron na portalu Facebook oraz prowadzeniem kampanii reklamowej, outsourcingiem IT, a także tworzeniem stron www. Systematycznie poszerzamy zakres naszych usług, czego skutkiem jest też uruchomienie sprzedaży produktów informatycznych oraz elektroniki użytkowej dla naszych klientów. Dodatkowo firma zajmuje się też projektami własnej inicjatywy które w przyszłości zostaną upublicznione - są to przede wszystkim programy i systemy do niecodziennych zastosowań.

 

    Z naszymi klientami nawiązujemy trwałe relacje biznesowe oparte na zaangażowaniu, odpowiedzialności i przejrzystości. Naszym celem jest utrzymanie długoterminowej współpracy opartej na obustronnych korzyściach. Cenimy naszych klientów mając na względzie ich potrzeby, wizje, plany. Łącząc doświadczenie oraz znajomość rynku IT jesteśmy w stanie zapewnić Klientowi najwyższy poziom usług. Siedziba firmy mieści się w Katowicach. Usługi wsparcia technicznego w siedzibie klienta świadczymy przede wszystkim na terenie Polski południowej.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i usług.

 

ul. Fliegera 12/15

40-060   Katowice

NIP:   6342634840

Regon:  243399689

Copyright 2013 - NTS Group - All rights reserved

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies)

NTS Group. Katarzyna Magiera